Aktuálně

FK Krásná Studánka - Mimoň 2:0 (1:0)

04.05.2013 21:13

V dopoledním zápase zisk tří bodů, se kterými jsme snad ani nepočítali. Sestava překopaná vinou zranění i výkonů. Nakonec šťastná výhra. Taková odměna za naší bojovnost, protože soupeř byl dnes fotbalově o trošku lepší. Historie se ale neptá... Střelci Langič a Kahlik.

Více o zápase ZDE

miCoach Langič ZDE

FK Krásná Studánka - Jilemnice 1:4 (1:2)

01.05.2013 20:16

Totální propadák kompletně celé obranné čtyřky (Bradič, Lektor, Langič, Knajblis) a k tomů nepříliš přesvědčivá forma ostatních. Přísnější srovnání by snad snesl jen Vajtřík, Kahlik a Kuba Hájek. Ostatní bída... Představa a přístup některých závodníků, že "takhle" se hraje o záchranu, je udivující.

miCoach Hory ZDE

Jokers 97 - Studna "B" 1:2 (1:1)

01.05.2013 20:13

Po hrůzostrašném začátku a prvním poločase, nakonec z kopce dolů a po větru zlepšení a zasloužená výhra. Gólově se krásně trefil "9" na 1:1 a o výhře rozhodl parádní střelou Pepča Drápalík!

Sokol Stráž - FK Krásná Studánka 2:2 (0:2)

28.04.2013 11:43

V derby se Stráží jsme prohospodařili slibný dvougólový náskok a nakonec tak získali "pouze" další bod z venku. Horší než ztráta bodů je ale zranění našeho kamaráda, Hájise T., který si přetrhl postranní kolenní vazy... :-(

miCoach Smoly ZDE

Neudržitelný Tomáš Hájek v akci.

FK KS "Bengo" - Bílý Potok 4:1 (2:0)

27.04.2013 14:02

Zápas prvního s posledním měl být jasnou záležitostí, ale hosté překvapili a v úvodních 20 minutách drželi s favoritem krok. A to i díky nepřesným rozehrávkám domácích obránců a brankáře. První branku ale dal náš "Pjeceda" Lukáš po technickém lobu přes golmána, 1:0. Druhý lob o pár minut později předvedl i "9", 2:0. To hosty zlomilo a začali tahat za kratší konec. Zachránila je poločasová přestávka.

Druhou půlku jsme ale začali vlažně a opět s chybami v obraně a špatnou rozehrávkou. Hosty poslal do šance hrubkou Marčelo, ale naštěstí z toho nic nebylo. Uklidnění přineslo Charviho sólo od půlky hřiště na 3:0. Pak přestřelil z malého vápna Pojslik. Na 4:0 zvyšoval Hnilda s přispěním hostujícího beka. Pár minut před koncem si to zopakoval Marčelo a druhé namazání už mu vyšlo a hosté z Potoka tak vstřelili čestný gól na 4:1.

Ve středu dohrávka BENGA s Jokers, který netají své ambice... :-)

Záznamy: 166 - 170 ze 183