26.05.2013 18:45

ÁČKO v sobotu remízovalo 2:2 se Stráží pod Ralskem.

Více o zápase ZDE

miCoach se neměřil

BENGO v neděli remizovalo 3:3 v Raspenavě po opět hrůzostrašném prvním poločase.

Víkendové zápasy

24.05.2013 20:47

ÁČKO - v sobotu od 10:45 ve Studni proti Stráži pod Ralskem

BENGO - v neděli od 15:00 v Raspenavě

Studna "B" - Hejnice "B" 0:3 (0:3)

24.05.2013 20:42

Souboj prvního s druhým v jasné režii druhého. Oba týmy lehce posílené o hráče z áčka. Jenže domácí posily vyhořeli a zapadli do podprůměru... Rozhodnuto bylo už v prvním poločase, během 30 minut.

FK Krásná Studánka - Cvikov 3:1 (1:1)

18.05.2013 17:39

Důležité domácí vítězství. Gólovek bylo natucet. Soupeř nehrál taky špatně, takže nakonec se na to dalo koukat. Slabým článkem byl snad jen výkon ješitných rozhodčích, kteří kupili spoustu nepřesností... Bez delegáta si  to hráli na svém písečku. Jestli si mysleli, že když hrajeme o záchránu tak půjdeme štěstíčku naproti, tak se spletli. Ani desetník. Hrajeme fér!

miCoach Bradič ZDE

Pertoltice - Studna "B" 1:3 (0:1)

15.05.2013 21:29

Středeční dohrávka pro Studnu, i když.... V první šanci byl hned v úvodu utkání Kuba Hájek, ale střela z úhlu mu nesedla. Potom se do svých šancí dostávali domácí. Jejich tři tutovky v několika málo minutách ale vychytal Humen, který tak napravil svůj nepříliš povedený sobotní výkon. Druhá šance Kuby Hájka, opět střela z úhlu už byla gólová a rčení nedáš dostaneš se potvrdilo. Ve druhém poločase už jsme hráli z kopce a obrana o hodně lépe než v prvním. Druhý gól dal se šťastnou tečí zase Hájis. Třetí hřebíček přidal Devítka. Dalších několik tutovek spálil Hory, který gól dnes asi dát nechtěl a i z malého vápna nahrával svým spoluhráčům "do mrtva". Čestný gól domácí dali po rohovém kopu a našem menším nedorozumění v malém vápně. Hokejisté z Pertoltic pak foukali bubliny, jejich týmová nadváha si ve slunečném odpoledni vybírala svou daň a tak se uchylovali k hrubé nesportovní hře, kterou naštěstí přesný rozhodčí Pelikán svým posledním hvizdem zápasu rázně ukončil.

Záznamy: 156 - 160 ze 183