BENGO od 10:45 proti Bílému Potoku, ve Studni.

ÁČKO  od 17:00 derbíčko ve Stráži nad Nisou.

Prohra v poháru s Desnou 2:3

24.04.2013 22:02

V poháru končíme. Dnes ve dvanácti lidech s posilami z béčka. Přesto dobrý match, ve kterém jsme měli spoustu gólovek (Linkič 3x, Hájis T. 3x). Gólově se ale prosadil jen ramínko Kuba Hájis a levačkou Linkič. Berme to jako velmi kvalitní trénink a snad se Hájis trefí v sobotu, no... :-)))

Sestava : Humen, Panpalán, Bradič, Vajtřík, Lektor, Hájis T., Faksič (46´Kočka), Housič, Hájis J., Kahlik, Linkič

FK Studna - Desná

22.04.2013 21:51

2. kolo poháru LKFS, ve středu 24.4. od 17:00 na Studna Stadium

Nové Město "B" - FK Krásná Studánka "B" 0:5 (0:4)

21.04.2013 20:32

Už do poločasu bylo vlastně rozhodnuto. Na 0:1 načal novoměstské nechytatelným centrem do šibenice Kočka, na 0:2 to plackou uklidil k tyči Povič, na 0:3 zvyšoval po penaltě kterou zařídil opět Kočka jeho švagr Humen, na poločasových 0:4 dával Kuba Hájis a tečku na 0:5 zase Kubajs.

miCoach Drápalda ZDE

Příští týden těžký zápas proti Bílému Potoku, který přes zimu posílil, nastoupí za ně náš kamarád Jirka Kíťa!

Komentátor BENGA se zatím žádný neozval, takže víc ke čtení toho nebude :-)

FK Krásná Studánka - Hejnice 2:2 (1:1)

20.04.2013 13:25

V zápase ve kterém jsme chtěli urvat 3 body, nakonec v deseti ubojovaná remíza. I díky dvěma gólovým hrubkám Langiče v obraně a třem neproměněným tutovkám Hájise v útoku...