Aktuálně

Bozkov - FK Krásná Studánka 4:3 (2:2)

11.05.2013 22:26

Na hřišti prvního jsme brzy prohrávali, srovnali, vedli a nakonec nezvládli závěr. Zápas plný soubojů, nasazení a jednoduché fotbalové krásy se musel všem líbit!

Více o zápase ZDE

miCoach  dnes nebyl (pidi hřiště by poskytlo neobjektivní výsledky)

Studna "B" - Oldřichov 5:3 (1:3)

11.05.2013 22:22

Po vlažném prvním poločase, kdy jsme góly darovali, přišla pekelná 10-ti minutovka poločasu druhého. Hattrick se povedl Bíťovi!

Zápasové sobotní info

08.05.2013 20:24

BENGO 10:45 doma s Oldřichovem

ÁČKO 17:00 venku s Bozkovem

Studna "B" - Krásný Les 1:2 (0:2)

08.05.2013 20:20

Ve středeční dohrávce jsme zaslouženě prohráli. Jedinou naši střelu na branku kromě trestňáků vyslal Bíťa a ani pohyb a přihrávky nebyli zrovna nejlepší. Góly jsme dostali po zbytečných chybách jako vždy. V sobotu hrajeme zase doma, od 10:45 proti Oldřichovu. Reparát... :-)

Dolní Řasnice - Studna "B" 1:1 (0:0)

04.05.2013 21:17

Na hřišti do kopce a z kopce fotbal nevalné úrovně. Kde domácí měli gólovek víc, ale stejně jako nám i jim chyběla fotbalová kvalita. Nakonec vydřená remíza.