FK Krásná Studánka - Mimoň 2:0 (1:0)

04.05.2013 23:38

Na Mimoň v sestavě s několika změnami a s touhou napravit středeční propadák s Jilemnicí. Hlavní úkol nedostat gól a pokusit se uhrát alespoň remízu. Po hře obrany ve středu s Jilemnicí, ale už tohle vypadalo skoro jako nemožné...

Jenže vstup nám vyšel přímo náramně. Přihrávku naslepo od Kuby Hájka přes šířku hřiště do volného prostoru si našel Langič, který v pohodě přespurtoval mimoňského záložníka s nadváhou a šťastnou střelou od tyče měnil skóre na radostých 1:0. A to bylo od nás za první poločas všechno. Mimoň byla lepší, měla víc ze hry a my opět špatně bránili. Hořel "basketbalista" Lektor se svojí novinkou, zónovou obranou jeden na jednoho a i střed hříště jsme neměli pokrytý zrovna nejlíp. Ale co nás drželo, byla bojovnost a nasazení všech a především Linkič v brance, který chytal všechno co letělo na bránu.

Začátek druhé půle stejný. S přibývajícím časem stoupala nervozita mimoňských, kteří chtěli srovnat stav a otevírali tak místo pro naše brejky. A že jsme jich měli. Minimálně tři byli gólové, ale kvalita finální přihrávky byla tak mizerná, že nakonec musel dát gól Kahlik po hrubce golmána, který mu to namazal rozehrávkou z velkého vápna přímo na nohu a na střelu lobem se mohl jen koukat, 2:0. Konec už jsme ukopali a konečně tak mohli slavit za tři body.

Za týden do Bozkova. Malé hřiště by nám mohlo vyhovovat, škoda, že je mimo Hájis, protože tohle je přímo pro něj.

Fotbalově dnes nezahrál dobře Lektor, který zapomněl jak bránit (už by to chtělo nad tím začít přemýšlet) a Tomič, který si s míčem moc nepotykal...

A dobře hrál Vajtřík, Fíla, Hory, Kahlik a Linkič.

Linkič / Hory - Bradič - Vajtřík - Lektor (75´Knajblis) / Langič - Faksič (25 ´Libor) - Fíla (85´PanPalán) - Tomič / Hájis J. - Kahlik