28.06.2016 14:49

Více ZDE

Domácí výhra nad Doubím

29.05.2016 21:12

Výhra nad Doubím 3:2 (1:0) asi už rozhodla o našem setrvání v I. A třídě i pro příští rok.

V úvodu prvního poločasu jsme hosty jednoznačně přehrávali a dostávali se do gólových šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Až po několikátem centru do vápna si na míč naběhl Kuba Hájek a nechytatelnou hlavičkou vsítil na 1:0. Naše další šance v prvním poločase už gólem neskončili, naopak po rychlém brejku hostí musel v brance čarovat Pálfy.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivněji, ale radovali se hosté, když jsme se nepoučili a po dalším brejku bylo srovnáno na 1:1. Pravým žolíkem utkání se ale stal střídající Tomáš "Hřebík" Hájek, který sledoval vysoko nakopnutý míč a jeho nepovedené zpracování si našlo cestu na kopačku Matese, který umístěnou střelou k tyči zvyšoval na 2:1. Hoste zlobili pouze z brejků. Jeden z nich jsme opět nedokázali zachytit a bylo to najednou 2:2. Naštěstí po dalším kvalitním centru zaúřadoval pět minut před koncem žolík Hájis a stejně jako jeho brácha i on nechytatelnou hlavičkou na vzdálenější tyč pečetil na konečných 3:2.

Velmi dobrá hra našich útočníků v prvním i druhém poločase byla rozhodujícim faktorem, který vedl k zisku tří důležitých bodů...

Ano, jsme součástí této kampaně!

27.05.2016 15:19

Mimoň padla!

22.05.2016 23:37

Další veledůležité body v boji o záchranu I. A třídy ve Studánce se nám podařilo přivézt z Mimoně, 1:3 (1:0).

I když jsme hloupým gólem prohráli první poločas, ve druhém se nám bojovností a nasazením celého týmu podařilo výsledek otočit a zápas vyhrát.

Za tenhle zápas by nebylo správné ani spravedlivé chválit jednotlivce, protože na hřišti nebylo nikoho, kdo by něco vypustil, i když v závěru už některým hráčům "docházelo" a jejich pohyb už nebyl ideální, tak za něj druhý zaskočil... Týmová nádhera!

Záznamy: 26 - 30 ze 183