Studna vs. Velké Hamry "B" 1:0 (0:0)

24.09.2016 22:17

Desná - Studna 4:1 (2:0)

10.09.2016 20:00
K dalšímu zápasu nás jelo přesně jedenáct, ostuda... A i když jsme v zápase herně netahali za kratší konec, spíš naopak, střelecky jsme totálně vyhořeli. Domácím v prvním poločase vyšli dvě akce středem hřiště na jeden dotek s přesným zakončením z hranice velkého vápna ve 4 a 15 minutě. Naše dobře...

Studna - Košťálov 6:1 (3:0)

04.09.2016 17:54
Po dlouhé době, dlouhý komentář. Tenhle match i tým si o to ale řekl...   Do utkání se soupeřem, který hrál loni krajský přebor jsme nastoupili s velmi nezvyklou sestavou. Někteří naši borci dali před sportem přednost kultuře, někteří měli pracovní povinnosti, další zase zranění a tak jsme...

Hejnice - Studna 3:1 (1:1)

29.08.2016 15:31

Studna - Rynoltice 4:3 (3:1)

23.08.2016 13:23
liberecky.denik.cz/fotbal_region/cerne-vlajky-ve-strazi-kterou-deklasovalo-doubi-20160822.html

Jiřetín po desáté! Možná i po jedenácté... :-)

13.08.2016 15:13