Desná - Studna 4:1 (2:0)

10.09.2016 20:00

K dalšímu zápasu nás jelo přesně jedenáct, ostuda... A i když jsme v zápase herně netahali za kratší konec, spíš naopak, střelecky jsme totálně vyhořeli. Domácím v prvním poločase vyšli dvě akce středem hřiště na jeden dotek s přesným zakončením z hranice velkého vápna ve 4 a 15 minutě. Naše dobře rozehrané gólové šance končili na nedůrazném zakončení, trefování brankáře a dokonce zvonili i tyče.

Když jsme s tím chtěli něco udělat v poločase druhém, dostal nás na kolena opět sťastný gól domácích. Stav korigoval Smoly po motanici ve velkém vápně, kde prostřelil všechno co mu stálo v cestě.

I když to podle výsledku nevypadá, musím pochválit golmána Humena i všechny čtyři obránce, Bradiče, Jajdu, Jindru a Pekyho. V záloze to fotbalově dobře odehrál Tomič a jako obvykle to na krev odjezdil Vondrs. V útoku dřel Greplik, ke kterému se v periodách přidával i Smoly. Zklamáním je pro mě dnes výkon Langiče, především za "vypuštěný" první poločas a Hájise, u toho zase za poločas druhý.
Díky tomu jsme vlastně celý zápas odehráli v deseti...

Chuť si tak budeme muset spravit v domácím zápase proti Velkým Hamrům "B".